Projektowanie
Wieloletnie doświadczenie i liczne realizacje pozwalają nam wykonać w pełni profesjonalną dokumentację projektową branży elektrycznej i AKPiA.

 

Nasz zespół inżynierów, dysponujący stosownymi uprawnieniami branżowymi, podejmie się realizacji tematów trudnych i stanowiących wyzwanie zawodowe.
Proponowane przez nas rozwiązania w pełni respektują wymogi prawa oraz są zgodne zarówno z normami jak też sztuką techniczno - budowlaną.
W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze branżowe rozwiązania, wspomagające prace projektowe, niezbędne dla osiągnięcia nie tylko efektu merytorycznego ale także efektu wizualnego projektowania.
W zakresie branży elektrycznej oferujemy wykonanie projektów sieci i instalacji elektrycznych począwszy od stacji transformatorowych a skończywszy na ostatnim odbiorniku energii elektrycznej.
Dla branży automatyki możemy wykonać kompletne projekty zarówno zasilania, jak też sterowania urządzeń i ciągów technologicznych. W algorytmie sterowania nie stanowi dla nas problemu rodzaj przetwarzanych sygnałów wejściowych i wyjściowych ani też ich ilość.
Szybki kontakt
MTM Projekt Sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 11,
44-189 Wilcza

biuro@mtmprojekt.eu
Szybki kontakt