Praca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy stały nabór na stanowiska elektromonterów i inżynierów elektryków.
 
Oferujemy stabilną pracę w przyjaznym środowisku, udział w ciekawych, również międzynarodowych projektach, atrakcyjne warunki, liczne wyzwania oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli więc chcesz dołączyć do grona naszych pracowników aby wspólnie realizować cele firmy oraz własne marzenia o interesującej pracy, skontaktuj się z nami, korzystając z "szybkiego kontaktu" dostępnego na stronie.


Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
   
Wszystkie informacje są dostepne po wybraniu nazwy stanowiska.

Klauzula informacyjna w procesie rekrutacji
CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MTM Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Wilczy przy ul. Karola Miarki 11 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

  
 
Szybki kontakt
MTM Projekt Sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 11,
44-189 Wilcza

biuro@mtmprojekt.eu
Szybki kontakt